vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Mladších dorastencov nepriaznivý vývoj nezlomil

V stretnutí mladších dorastencov začali aktívnejšie hráči Podbrezovej, ktorí v úvode nastrelili žrď a po rohovom kope sa ujali aj vedenia. Vranovčania však dvihli hlavy a dôrazný Marcinčin v 28. min. vyrovnal. V druhom polčase sa domáci osmelili ešte viac, no do vedenia išiel opäť súper. Zverenci trénera J. Porvazníka reagovali okamžite, keď Pankúch o tri minúty z viac ako 40 metrov preloboval brankára hostí. V závere domáci dostali Podbrezovú pod tlak, ale skóre sa už nezmenilo. „Chlapcov by som chcel pochváliť za taktický výkon, ku ktorému pridali aj bojovnosť, preto ma mrzí, že tretí gól, ktorý by si zaslúžili, sa im už pridať nepodarilo,“ konštatoval tréner mladšieho dorastu MFK Vranov Ján Porvazník.

Žiaci U-15 MFK Vranov odohrali proti jednému z najlepších tímov v súťaži Košiciam dobrý zápas, počas ktorého si vypracovali aj niekoľko príležitostí, ale v kľúčových momentoch sa mohol súper spoľahnúť na svoje fyzické prednosti. Žiaci U-14 držali s rovesníkmi z Košíc krok iba v prvom polčase, pretože po zmene strán nedokázali nasadené tempo potvrdiť, čo hostia potrestali dvoma gólmi.

Starší dorast:
Vranov - Podbrezová 1:6 (1:3)
Gól:
Slivka
Zostava: Šimkanin - Kulman, Slivka, Venceľ, Berta (Dely) - Stredný(Pačuta), Dvorjak, Straka, Bogár -Soták, Berenda.

Mladší dorast:
Vranov – Podbrezová 2:2 (1:1)
Góly:
Marcinčin, Pankúch.
Zostava: Komara – Pivovarnik, Pastir, Nemčík, Kopčo, Čurlík, Zubko, Pankúch, Kotľar, Marcinčin, Mihaľ. Striedali Pižont, Maruščák, Antol, Lemeš.

Starší žiaci A:
Vranov 15 - Košice 15 0:2 (0:2)
Zostava:
Vaverčák - R. Begala, J. Begala, Jačisko, Antuš - Sabol, Béreš, Marcinko, Gaži - Grošík, Kaliáš (Voľanský).

Starší žiaci B:
Vranov 14 - Košice 14 0:3 (0:1)
Zostava:
Biž (Kokoruďa) - Zubko, Kmec (Kuca), Bambuch, Fedor (Fečo) - Maďarík, Piskor (Kaliáš), Polačko, Sabol - Manduľák, Mlej (Lancoš).

Žiaci U-13
Vranov – Humenné 1:3
Gól:
Fekete.
Zostava Vranov: Ivanko – Fenik, Maďarik, Lancoš, Vidlička, Duda, Š. Kertis, Fekete, Pavliško.

Žiaci U-12:
Vranov – Humenné 2:0
Góly:
Žipaj, Dargaj.
Zostava: Gurega – Kosť, Červeňák, Kovaľ, J. Kertis, Gordan, Milenky, Žipaj, Dargaj, Berila, Mitrišin, Rapčo, Antuš, Minár, Hrun, Varšo.

Prípravka U-11:
Vranov – Trebišov 2:1, góly: Blaško, Vasiľ. Vranov – Humenné 2:1, góly: Vasiľ, Zavada. Vranov – Sečovce 2:0.

Prípravka U-10:
Vranov – Trebišov 2:1, góly: Boháč, Demjanovič. Vranov – Humenné 0:1. Vranov – Sečovce 1:1, gól: Veliký.