vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Výsledky boxerov MŠK Vranov v druhom kole I. SLB

V dňoch 29. - 30. 03. 2014 sa uskutočnilo v Giraltovciach 2. kolo I. SLB v boxe aj za účasti poľských boxerov. Výsledky MŠK Vranov starší žiaci: 38 kg Mário Fedák 1. miesto, Radovan Bereš 2. miesto a 3. miesto obsadil Filip Maľar, 52 kg Gabriel Tkáč obsadil 2. miesto, 59 kg 1. miesto Norbert Pohlodko, 2. miesto Samuel Havelka, 3. miesto Patrik Macko, 66 kg Michal Gaďo 1. miesto.

Mladší dorast: 46kg Samuel Sojka 2. miesto, 57kg Marián Gaďo 1. miesto, Dušan Gaďo, 2 miesto, 75kg Dominik Lecak 1. miesto, +80 kg Marián Džupka 1. miesto. Starší dorast: 56kg Tadeáš Senko 1. miesto, Adrián Karchňák 2. miesto, 64kg Ivan Rác 1. miesto, 69kg Michal Stričík 1. miesto, - 91 kg Michal Gavaj 1. miesto, + 91kg Lukáš Garlík 1. miesto. Na turnajoch opäť povolili štart aj seniorov kde Patri Glezl vyhral 1. miesto a vo finálovom stretnutí porazil poľského boxera z Budo Krosno v 2. kole TKO.