vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / P. Hupcej vyhral Veľkú cenu Mládeže

Vranovskí karatisti ukončili súťažnú sezónu 2013/2014 v Bratislave 14. júna na 18. ročníku súťaže Veľká cena Mládeže s účasťou 522 karatistov zo 74 európskych klubov. Zlato z minulého roka v kumite obhájil Peter Hupcej (starší žiaci +40 kg), ktorý vo finále zdolal maďarského reprezentanta. Ďalšie medailové umiestnenie vybojovala v kumite Hana Hupcejová (staršie žiačky +40 kg), ktorá podľahla až vo finále a obsadila 2. miesto. Títo športovci svojimi výkonmi pod vedením trénerov Dušana Bilého a Mgr. Denisa Bilého už roky získavajú popredné umiestnenia na vrcholných slovenských a medzinárodných súťažiach.