vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Hádzaná/Cenná remíza z Michaloviec

Hádzanárky MŠK Vranov sa v sobotu predstavili na pôde Iuventy Michalovce a zvlášť mladšie žiačky potešili svojím výkonom a stále sú v hre o majstrovstvá Slovenska.

Mladšie žiačky:
Iuventa Michalovce A – MŠK Vranov 14:14 (6:7)

Zostava Vranov: Belasová, Brozová - Bodorová 4, Pavúčková 4, Vaterková 3,Zápotocká 2, Danková 1, Petríková, Ter. Ihnátová, Tat. Ihnátová.
V odvetnej časti krajských majstrovstiev nás na úvod čakal líder tabuľky a veľký konkurent v hre o postup na majstrovstva. Iuventa sa zamerala po predchádzajúcich skúsenostiach najmä na hru našich spojok a tak priestor dostali krídla, ktoré to dokonale využili. Dominika Bodorová a Slávka Pavúčková potešili svojím výkonom. Keď nás v bránke podržala Barbora Belasová a bojovnosťou sa pridali aj ostatné dievčatá, remíza má pre nás veľkú cenu. A tú bude treba potvrdiť o týždeň, keď 28.3. v sobotu v nafukovačke privítame od 10.00 ďalšieho konkurenta o postup Drábovu Košice.

Iuventa Michalovce B – MŠK Vranov 9:13 (5:7)
Zostava Vranov:
Belasová, Brozová - Danková 5, Zápotocká 5, Pavúčková 1,Ter.Ihnátová 1, Vaterková 1, Petríková, Tat. Ihnátová, Bodorová
Proti rezerve Michaloviec dostala príležitosť aj lavička a dievčatá celý zápas kontrolovali dianie na ihrisku a s prehľadom zvíťazili.

Staršie žiačky:
Iuventa Michalovce A – MŠK Vranov 33:7 ((17:4)
Zostava Vranov:
Tokárová- Prišticová 4, V.Jenčová 2, Haňová 1, Petíková, Pačútová, Urbanová, Jančíková.
Stále doplácame na úzky káder, ktorý celú prípravu bol narušovaný chorobami a zraneniami, čo sa prejavilo aj na ihrisku, kde sme rozbehnutému súperovi nedokázali vzdorovať, ale v sobotu sú dievčatá proti Košiciam pripravené ukázať svoju silu a potešiť trénera J. Bellu, aj verných divákov.
 

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum