vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / VI. liga - 19. kolo

Rudlov – Hlinné 4:1 (0:1)
Rudlov od začiatku zápasu určoval tempo hry a vytváral si šance. Nedokázal však premeniť ani jednu a tak prišiel trest v podobe gólu hostí. Skóre otvoril po protiútoku Peter Ivan. Do polčasovej prestávky už diváci gól nevideli a tak Turbína vyhrávala po polčase v derby nad Javorinou 0:1. V druhom polčase Rudlov spustil gólový kolotoč z ktorého dokázal vytočiť 4 góly. Na 1:1 vyrovnal Róbert Béreš, rozhodujúci gól zápasu strelil Michal Hatala a gólovú poistku pridal Gabriel Susečko. Z pokutového kopu sa nakoniec ešte presadil najlepší strelec mužstva, Metod Biž.
Góly: 49. Mikloš, 54. Hatala, 58. Susečko, 62. Biž (pok. kop) – 16. P. Ivan.
Zostava Javoriny: Mucha – Varechaj, Hatala, Kovaľ, Tabaka (74. Gritters) - Jabčanka, Leško, Halas (46. Susečko), Broniš ( 63. Béreš ) – Biž, Surňák (46.Mikloš).
Ostatné výsledky: Zámutov – Družstevník Nižný Hrabovec 2:2 (2:1), góly: 16. Tancoš, 38. Milan Jurmák – 26.; 48. Kurec. Merník – Čaklov 2:5 (0:4), góly: 58. Mikula, 87. Goroľ (pok. kop) – 9.; 87. Milan Goroľ, 18. Tancož, 43. Kaliaš. Vechec – Vyšný Žipov 3:3 (0:2), góly: 63. Adam (pok. kop), 89. Hric, 90. Pohlodko – 25. Hermanovský, 40. Janočko, 69. Trebuňák (gól zo štand. sit.). Komárany – Banské 0:0. Sečovská Polianka – Tovarné 2:0 (1:0), góly: 20.; 62. Havran, ČK: 55. Gut (po 2.ŽK). Roma Nižný Hrabovec – K. Poruba 0:8 (0:3), góly: 4. Janočko, 7. Ihnát, 25.; 77. Sabol, 58. Baštár, 79. Gajdoš, 88. Tatár, 89. Megyesi.