vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / T. Ivančová a M. Ivančo s medailami zo slovenských majstrovstiev v atletike

T. Ivančová a M. Ivančo s medailami zo slovenských majstrovstiev v atletike

V sobotu a nedeľu 4. - 5. 3. 2017 sa uskutočnili M-SR v atletike v kategóriách staršie žiačky, juniori a veteráni. Na tomto podujatí mali svoje zastúpenie aj bežci z obce Banské Tamara Ivančová a Michal Ivančo.
V sobotu v kategórií staršie žiačky obsadila na trati 2000 m Tamara Ivančová v druhom behu časom 7:18,1 min. výborne 3. miesto.
V nedeľu v kategórii juniorky (staršie o 4 až 5 rokov) si vyskúšala beh na 3000 m, kde obsadila výborne 5. miesto časom 11:29,1 min.
V kategórií veteráni pretekal Michal Ivančo na trati 1500 m a časom: 4:42,2 min obsadil 2. miesto a na 3000 m dosiahol 4. miesto časom 10:12,1 min.