vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Stolní tenisti Vranova vyzvú v súboji o bronz Nitranov

 Stolní tenisti Vranova vyzvú v súboji o bronz Nitranov

Majstrovské Vydrany v semifinále proti MŠK VsTK Vranov prekvapenie nepripustili, ale Vranovčania si za svoje sympatické výkony vyslúžili od súpera uznanie.

So cťou

Pred semifinále medzi Vranovom a Vydranmi bol papierový favorit jasný. Hráči majstra sú podmienkami profesionáli a tento status potvrdili aj za zelenými stolmi. Na východe zvíťazili hladko 5:0 a doma potvrdili postup výhrou 5:1, keď jediný bod zaznamenal Peter Tušim. „Vydrany hrajú tri ťažké súťaže a rozdiel bolo vidieť najmä v tvrdosti, rýchlosti, aj variabilite hry. Hoci sme doma odohrali niekoľko vyrovnaných setov, v konečnom účtovaní je výsledok jasný, čo nás mrzí, pretože sa hralo pred rekordnou diváckou návštevou. Hráči súpera nám vyjadrili rešpekt tým, že aj podľa nich je naša účasť v semifinále oprávnená a potvrdili to zodpovednou prípravou bez akéhokoľvek náznaku podcenenia. Diváci v obidvoch stretnutiach videli množstvo pekných výmen a nás len teší, že sme k tomuto športovému zážitku prispeli i my,“ hodnotil manažér MŠK VsTK Vranov Anton Hajduk.

O bronz...

V súboji o 3. miesto budú súperom Vranova mladí Nitrania, ktorí síce vyhrali v Hontianskych Trsťanoch piatkový zápas, keď ich potiahol talentovaný Tibor Pánik, ale na zvrat v sérii to nestačilo. Pripomenieme, že hráči Nitry sú slovenskými juniorskými reprezentantmi, čomu na športovom gymnáziu zodpovedajú aj ich podmienky na prípravu. „Predpokladáme oveľa vyrovnanejší duel ako s Vydranmi. Chlapci si najmä doma na súpera veria a pokiaľ by sme vyhrali, všetko bude otvorené. Šanca hrať o bronz sa nám neponúka každý rok, preto si túto príležitosť vážime a chlapci sú odhodlaní nechať za stolmi všetko, čo v nich je,“ zdôraznil A. Hajduk. Dodáme, že prvý zápas vo Vranove je na programe 4. apríla od 18.00 hod.

Platená reklama

STD Donivo pracovné ponuky
Žihadielko
Kadernícky salón Janka
Hobby centrum
Česko-slovenský večer
GRAND STUDIO, s.r.o. - reklamná, produkčná a umelecká spoločnosť
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum