Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

Šiestaci HC Bulls Vranov zdolali v dramatickom zápase Gelnicu

Šport / Ďalšie športy / Šiestaci HC Bulls Vranov zdolali v dramatickom zápase Gelnicu

Nadstavbová časť VsZĽH žiakov 3. ročník:
HC Bulls Vranov - Prešov Penguins 4:3 a 2:6
HC Bulls Vranov - Sršne Košice 0:4 a 8:9

HC Bulls Vranov reprezentovali: Brankári - Dutkovič, Košuda. Hráči: Boršč, Demčák, Homa, Kopko, Krišo, Mičko, Poperník, Prieložný, Repko, Rusnák, Stanko.

5. ročník - 3. kolo, nadstavba o 1. - 6. miesto:
HC Bulls Vranov – MŠKM Trebišov 2:6 (0:2, 0:2, 2:2)
Góly:
  Haňo, Olčák.

Trebišovčania potvrdil rolu favorita aj na našom ľade. Naši piataci, hrajúci pravidelne v základnej zostave so šiestimi štvrtákmi, nestačili na Trebišov, ktorý hráva posilnený o viacerých hráčov z Košíc a doteraz prehral svoje zápasy len so stále neporazeným Popradom.

V prvej tretine sme s nimi ako-tak držali krok, hral sa svižný hokej hore-dole so šancami na oboch stranách, ale svoje dvakrát využili len Trebišovčania. V polovici zápasu už bolo rozhodnuté – 0:4. Aj keď nás výrazne Trebišov v 3. tretine prestrieľal, tak aspoň dvoma gólmi v rozpätí 10 sekúnd sme znížili na konečných 2:6.

6. HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov     3    0    1    2    11:32    1

Najbližší zápas odohrajú odohrajú piataci v sobotu 25. januára o 12.30 hod. v Spišskej Novej Vsi a doma sa predstavia v STD Aréne v sobotu 01.02.2020 o 11.30 hod. proti Popradu.

6. ročník - 3. kolo, nadstavba o 7. - 12. miesto:
HC Bulls Vranov – HK Slovan Gelnica 4:2 (1:0, 3:2, 0:0)
Góly:
Ščerba, Mužík, Capcara, Imrich.

Šiestaci v prvom zápase v novom roku dokázali zaknihovať prvú výhru v sezóne! Hostia začali veľmi aktívne a chceli takto potvrdiť, že jediná výhra, ktorú dosiahli práve proti nám ešte v základnej časti, nebola náhodná. Boli sme to však práve my, ktorí sme sa ujali vedenia už v 3.minúte gólom Jozefa Ščerbu. Pravá hokejová bitka sa strhla v 2. tretine. Rozhodcovia vylúčili dokopy 8 hráčov a strelci sa presadili celkovo päťkrát. Už po dvoch minútach a siedmich sekundách zvyšoval na 2:0 Dávid Mužík. V strede zápasu pri našej nekoncentrovanosti hostia v rozpätí 13 sekúnd vyrovnali. Misky váh na našu stranu opäť naklonil Tomáš Capcara a v poslednej minúte 2. tretiny zvyšoval už na 4:2 Imrich Tibor. V 3. tretine chceli hostia niečo s výsledkom urobiť a nastrelili aj dvakrát hornú žŕdku. Útoky sa striedali na oboch stranách, ale skóre zápasu sa už nemenilo a tak sa vo vzájomnom zápase tento krát dočkali prvej výhry Býci z Vranova, ktorí sa viac pobili o výsledok a zaslúžene zvíťazili, gratulujeme!

HC Bulls Vranov v sezóne 2019/2020 reprezentujú v kategórii žiakov – 6. ročník brankári Ondrej Baník, Patrik Lelkeš a hráči Jaroslav Andrejco, Anna Baníkova, Tomáš Capcara, Andreas Demčák, Samuel Fečko, Roland Hreško, Tibor Imrich, Matúš Lakatoš, Jaroslav Micko, Dávid Mužík, Marko Nemčík, Jozef Ščerba, Šimon Šimko a Peter Šmatko.

6. HK Slovan Gelnica     3    0    0    3    5:26    0

Najbližší víkend majú šiestaci voľno a ďalšie kolo odohrajú doma v STD Aréne v sobotu 01.02.2020 o 09.00 hod. proti Bardejovu.

Kadeti nadstavba o pohár Igora Libu
8.kolo: MHK Dolný Kubín - HC Bulls Vranov  11:1 (7:1, 1:0, 3:0)

8. HC Bulls Vranov     8    0    0    8    6:83    0

Najbližší zápas odohrajú kadeti v sobotu 25.01.2020 o 14:00 hod. v Trebišove a doma sa predstavia hneď na druhý deň v STD Aréne o 13.00 hod. proti Bardejovu.

Zelená Lagúna Petícia za ukončenie prevádzky Odkaliska Poša a jej následnú sanáciu