vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouŠport / Futbal / Články

2012/19 | 07.05.2012 | Futbal | nezaradené
  •  P. Šamo sa vrátil parádnou individuálnou akciou

P. Šamo sa vrátil parádnou individuálnou akciou

2012/19 | 07.05.2012 | Futbal | Imrich Makó
    Pred domácim vystúpením s Popradom si kapitán MFK Vranov Peter Šamo natiahol sval, čo ho vyradilo z hry v troch zápasoch. Do zostavy trénera Jozefa Lehockého sa vrátil v stretnutí s Partizánom Bardejov a okamžite sa uviedol spôsobom jemu vlastným.
  •  J. Lehocký: Za bojovnosť sme si remízku zaslúžili

J. Lehocký: Za bojovnosť sme si remízku zaslúžili

uel medzi MFK Vranov a Partizánom Bardejov bol stretnutím tímov s rozdielnymi prioritami, čo sa nakoniec potvrdilo aj na trávniku. Kým domácich motivovala futbalová česť, zverencom trénera Mikuláša Komanického ide o postup, teda imperatív v prípade hostí bol jasný – vyhrať.
  •  Starší dorastenci vyhrali tretí zápas za sebou

Starší dorastenci vyhrali tretí zápas za sebou

Starší dorastenci MFK Vranov zvíťazili v treťom stretnutí za sebou, keď v nedeľu na domácej pôde privítali rovesníkov z Martina a o tom, že všetky body získajú zverenci tréner Petra Mražika rozhodol vo vyrovnanom zápase po zmene strán premeneným pokutovým kopom J. Krivák.
  •  SPIŠ ORIGINÁL CUP sa stal korisťou Cherry Teamu

SPIŠ ORIGINÁL CUP sa stal korisťou Cherry Teamu

V utorok 1. mája sa v príjemnom prostredí penziónu Albion vo Vranove nad Topľou oslavovalo futbalom. Na turnaji SPIŠ ORIGINÁL CUP sa predstavilo šesť mužstiev, ktoré sa najskôr stretli v dvoch trojčlenných skupinách.

2012/18 | 30.04.2012 | Futbal | Imrich Makó
    Súboj Prešova jun. a Vranova mal pre J. Adama špecifický náboj, pretože v drese domácich nastúpil jeho brat Marián. Ak to rozmeníme na drobné, svoje pozície si podelili bratsky. Starší Majo získal tri body a Jaro ho zase prestrieľal na góly 2:1.
  • Vranov stratil v Prešove trojgólové vedenie

Vranov stratil v Prešove trojgólové vedenie

Z pohľadu konečného výsledku sa ako rozhodujúce ukázalo rozhranie obidvoch polčasov, kedy domáci dvakrát skórovali a psychickú výhodu pretiahli na svoju stranu. Tieto momenty ich nakopli a následne sa vypli k dokonalému obratu.
  •  Starší dorastenci uspeli v Lipanoch

Starší dorastenci uspeli v Lipanoch

Starší dorastenci MFK Vranov sa v sobotu predstavili v dôležitom stretnutí v Lipanoch. Naše futbalové nádeje tento duel zvládli na výbornú, pretože postupne viedli 0:2 a 1:3. Hoci domáci v poslednej minúte korigovali z pokutového kopu, tri body si odviezli zverenci trénera Petra Mražika.
  • Úradná správa č. 30

Úradná správa č. 30

•  J. Lehocký po Ružinej: Mužstvo musím za prístup a disciplínu pochváliť

J. Lehocký po Ružinej: Mužstvo musím za prístup a disciplínu pochváliť

2012/17 | 23.04.2012 | Futbal | Imrich Makó
    Prvý zápas so zostavou čakal na trénera Jozefa Lehockého už pred samotným stretnutím, lebo z rôznych dôvodov nemohol počítať s P. Šamom, J. Adamom, J. Novákom, V. Magáčom, T. Molekom, D. Sopkom a M. Stanislavským...
  • M. Sapara: Viem, že góly M. Palubu boli výstavné kúsky

M. Sapara: Viem, že góly M. Palubu boli výstavné kúsky

Po zápasoch MFK Vranov s ŠK Kremnička a FK Poprad bol najviac v kurze obranca Marek Paluba, ktorý pre svoj tím vystrieľal šesť bodov. Hráč, ktorý ma v pracovnej náplni uvedené ako prioritu defenzívne povinnosti, sa však zaskvel aj ako brilantný exekútor priamych kopov.
  • Futbal 17/2012

Futbal 17/2012

2012/17 | 23.04.2012 | Futbal | nezaradené
  •  Starším dorastencom zariadil tri body A. Jáchym

Starším dorastencom zariadil tri body A. Jáchym

Starší dorastenci MFK Vranov sa predstavili v nedeľu doma proti Námestovu. Po bezgólovom prvom polčase išli ako prví do vedenia po zmene strán hostia, ktorí sa presadili z pokutového kopu. Domácich tento moment nezlomil, pretože T. Boháč vyrovnal a cenné tri body pre svoj tím zariadil A. Jáchym.