vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouŠport / Futbal / Články

2012/02 | 09.01.2012 | Futbal | Imrich Makó
    Fanúšikovia MFK Vranov sa nenudia ani v období, kedy futbal v našich zemepisných šírkach hybernuje. O udržiavanie ich „kondície“ sa aktívne stará dvojica Ján Tkáč – Martin Tirita, ktorí vďaka internetu zásobujú priaznivcov klubu pravidelnými a zaujímavými informáciami z jeho kuchyne.
  • M. Bujko: Momentálne sa nám hrá lepšie u súperov

M. Bujko: Momentálne sa nám hrá lepšie u súperov

Z účastníkov V. ligy, skupina Vihorlatsko-Duklianska, zimuje na čele OFK Tatran Zámutov. Prvý diel do úspešnej skladačky urobili v klube už počas letnej prestávky, kedy mužstvo vhodne doplnili a výsledkom je aktuálna pozícia lídra. Káder pod vedením trénera Milana Bujka získal za desať výhier a tri remízy spolu tridsaťtri bodov.
  •  Dlhé Klčovo si jesennú časť rozdelilo na tri fázy

Dlhé Klčovo si jesennú časť rozdelilo na tri fázy

2011/35 | 12.12.2011 | Futbal | Imrich Makó
    V IV. lige, skupina Sever pôsobia v aktuálnej sezóne tri tímy z vranovského okresu a najvyššie z nich bude na 5. mieste zimovať OFK Dlhé Klčovo, ktorého hráči nazbierali v sedemnástich kolách 30 bodov.
  • V Seč. Polianke sa rozbieha futsalová tradícia

V Seč. Polianke sa rozbieha futsalová tradícia

V sobotu, 10. decembra 2011, sa uskutočnil v Sečovskej Polianke Mikulášsky futsalový turnaj organizovaný OFK Sečovská Polianka. Keďže minulý rok sa jednalo o nultý ročník, vyzerá to tak, že v obci vzniká pekná tradícia, ktorá našla ohlas najmä u mládeži.
  • Uznesenie Rady a Výkonného výboru vo Vranove

Uznesenie Rady a Výkonného výboru vo Vranove

2011/35 | 12.12.2011 | Futbal | nezaradené
    Uznesenie zo spoločného zasadnutia Rady ObFZ a Výkonného výboru ObFZ doplneného o členov riadiacich komisií ObFZ č. 05/11.
  •  Putovný pohár riaditeľa SCVČ v Čičave získal premiérovo Užhorod

Putovný pohár riaditeľa SCVČ v Čičave získal premiérovo Užhorod

V telocvični Základnej školy Lúčna vo Vranove nad Topľou sa konal v sobotu nultý ročník futbalového turnaja O putovný pohár riaditeľa Súkromného centra voľného času v Čičave, ktorého sa zúčastnilo osem tímov.
  • N. Hrušov čaká v jari záchranárska šichta

N. Hrušov čaká v jari záchranárska šichta

2011/34 | 04.12.2011 | Futbal | Imrich Makó
    V minulej sezóne sa futbalisti Nižného Hrušova vyhli zostupu v hodine dvanástej, keď v poslednom kole zvíťazili v Krásnej 2:0, čo im vynieslo účasť v Majstrovstvách regiónu Východ aj v aktuálnom súťažnom ročníku. Ich výsledky v nedávno skončenej jesennej časti však katapultovali mužstvo do vôd, kde sa záchranárskym prácam opäť nevyhnú.
  • P. Šamo: Každý moment na trávniku je výnimočný

P. Šamo: Každý moment na trávniku je výnimočný

2011/33 | 28.11.2011 | Futbal | Imrich Makó
    P. Šamo sa v nedávno skončenej jesennej časti nepredviedol iba v úlohe kreatívneho hráča s brilantnou technikou, ale súperovým brankárom naháňal strach aj ako zakončovateľ, keď s ôsmimi gólmi tróni klubovým štatistikám.
  • Futbal 28/2011

Futbal 28/2011

2011/28 | 24.10.2011 | Futbal | nezaradené
  • V Moldave úradovala trojica P. Šamo – R. Lazúr – E. Makó

V Moldave úradovala trojica P. Šamo – R. Lazúr – E. Makó

2011/28 | 24.10.2011 | Futbal | Imrich Makó
    Futbalisti MFK Vranov sa konečne dočkali aj na ihrisku súpera. V nedeľu cestovali zverenci trénera Jozefa Lehockého na pôdu Moldavy B a po dramatickom priebehu sa prvýkrát vracali domov so všetkými troma bodmi.
  • Futbal 27/2011

Futbal 27/2011

2011/27 | 17.10.2011 | Futbal | nezaradené
  •  J. Lehocký: Už dávno som nebol rozčúlený ako v Dolnej Ždani

J. Lehocký: Už dávno som nebol rozčúlený ako v Dolnej Ždani

2011/27 | 17.10.2011 | Futbal | Imrich Makó
    Dvojzápasovú misiu na ihriskách súperov zakončil MFK Vranov bez zisku bodu, hoci Lokomotíva Košice a najmä TJ Sokol Dolná Ždaňa futbalovo zverencov trénera Jozefa Lehockého neprevyšovali.
  • P. Šamo: Ak by sme v 60. min. viedli 0:3, bolo by po zápase

P. Šamo: Ak by sme v 60. min. viedli 0:3, bolo by po zápase

Keď sme zháňali materiál k stretnutiu TJ Sokol Dolná Ždaňa – MFK Vranov, tri na sebe nezávislé závislé zdroje začali pozápasové konštatovanie vetou: „Keby si vedel Peťa Šama, čo s nimi stváral!“
  • M. Hamuľák potvrdil prorocké slová P. Šama hetrikom

M. Hamuľák potvrdil prorocké slová P. Šama hetrikom

V posledných dvoch domácich zápasoch MFK Vranov úradovali hetrikoví strelci. Taktovku od Erika Streňa prebral proti MFK Košice B Michal Hamuľák, ktorý v prvých trinástich kolách vyšiel gólovo naprázdno. Hoci sa do šancí dostával so železnou pravidelnosťou, pretrhnúť streleckú smolu mu súdené nebolo.
  • J. Lehocký: Hoci hráči nie sú zdravotne v poriadku, makali naplno

J. Lehocký: Hoci hráči nie sú zdravotne v poriadku, makali naplno

Rozhodujúci z pohľadu konečného výsledku bol záver prvého a úvod druhého polčasu. Na konci prvej 45-minútovky dohrali hostia niekoľko nepríjemných súbojov a po dvoch pre ofsajd neuznaných góloch M. Hamuľáka začali iskry v pahrebe naberať na intenzite. V priebehu prestávky však hlavy v šatni vychladli a po zmene strán sa už hral iba zaujímavý futbal.
  •  Vranov nestratil na farme extraligového Svidníka ani set

Vranov nestratil na farme extraligového Svidníka ani set

Volejbalisti MŠK Vranov si tohtosezónny účet otvorili na pôde VK Stropkov, ktorý je farmárskym celkom extraligového bronzového medailistu VK Slávia Svidník.

2011/26 | 10.10.2011 | Futbal | Imrich Makó
    FK Vranov ukončil sériu troch bezgólových remíz na pôde súperov v Družstevnej pri Hornáde, kde má svoj domovský stánok FC Lokomotíva Košice. Pri pohľade na konečný výsledok 2:0 nemáme istotu, či môžeme napísať, že domáci boli naozaj o dva góly lepší.