vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Víťazkou výtvarnej súťaže s Oriflamom sa stala M. Ivančová

Švédska kozmetická spoločnosť Oriflame Slovakia sa rozhodla spestriť pobyt detským pacientom v nemocniciach, preto pripravila projekt pre krajšie a veselšie nemocničné priestory. Spoločenská zodpovednosť patrí k základným pilierom politiky spoločnosti Oriflame. Svoje CSR aktivity a charitatívne projekty smeruje najmä na pomoc deťom v ťažkých životných situáciách. Švédsky výrobca kozmetiky je spoluzakladateľom Svetovej nadácie pre deti (World Childhood Foundation), ktorej zakladateľkou je švédska kráľovná Silvia. V súčasnosti Oriflame prispieva najmä na projekty pomáhajúce deťom v Estónsku, Litve, Lotyšsku, Rusku a Poľsku.

Na Slovensku Oriflame od roku 2003 prináša malým pacientom farby a radosť do nemocníc. Charitatívny projekt Farebné nemocnice má za cieľ spríjemňovať pobyt detí v nemocnici. Oriflame Slovakia podporuje dobročinnosť aj každoročným darovaním 2 % z daní pre neziskovú organizáciu Plamienok.

Počas tohtoročných letných prázdnin bola vyhlásená výtvarná súťaž o najkrajšie kreslené obrázky, ktoré budú vystavené v slovenských nemocniciach. Vďaka vedúcej vranovskej pobočky Oriflamu Márii Hudackej sa mohli do týchto aktivít zapojiť aj deti z nášho regiónu. Ako sprievodný program prebiehala súťaž v kreslení aj počas bežeckých pretekov Bančanská desiatka, kde sa do nej zapojila i Michaela Ivančová, ktorej práca bola v rámci celoslovenskej konkurencii vyhlásená ako víťazná.   

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum