vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / VI. liga - 2. kolo

Kochanovce – Sačurov 4:0 (1:0)
Konečný výsledok je pre hostí, vzhľadom na priebeh predovšetkým druhého polčasu, krutý. V drese domácich sa štyrmi gólmi zaskvel Sima, ale ani strelci Sačurova nezaháľali. Tomčákovi však rozhodcovia neuznali regulárny gól a pri ďalších troch výborných príležitostiach sa vyznamenal brankár Kochanoviec.
Zostava Sačurov: Tomaškovič – Dargaj, Bereš, Dobranský, Brečka, Hric, Fejko, Megiesi, Tokár P., Tomčák, Truchan Striedali: Kočiš, Novák, Tokár D.

Soľ – Udavské 4:1 (1:0)

Domáci mali v priebehu celého stretnutia jasnú prevahu, ktorú však v prvom polčase, napriek viacerým výborným príležitostiam, premenili iba na jeden presný zásah. Udavské sa síce kontaktným gólom na 2:1 dostalo na chvíľu do zápasu, ale Soľanci drámu nepripustili.
Góly: 16. Hajník, 55. Glod, 72. Gazdík, 88. Sakala – 65. Chalupka.
Zostava Soľ: Vaňo – Kmec, Glod, Kertis, Demčák, Hajník, Sakala, Biž, Horanič, Fedor, Gazdík Striedali: Čarný, Surňák.

Nižný Hrušov – Belá nad Cirochou 4:1 (2:0)
Hostia sa prezentovali solídnym prejavom, ale N. Hrušov sa v tomto stretnutí mohol spoľahnúť na strelckú formu svojich hráčov. Belá síce po zmene strán znížila na 2:1, ale Hoľan nádhernou strelou a vekom ešte dorastenec Varga drámu nedovolili.
Góly: Babjak, Mich. Palko, Hoľan, Varga.
Zostava N. Hrušov: Janok – Albičuk, Mezej, Babjak, Čop, Palko Mar., Palko Mich., Hoľan, Kukuruc, Kurec, Varga. Striedal Dzivák.

Breznica – Čierne nad Topľou 2:1 (0:1)
Prvý polčas patril hosťom, ktorí už po desiatich minútach mali na konte zahodené dve tutovky. Skóre otvoril v 20. min. krásnou strelou z 25 m Dvorjak a blízko ku gólu mal aj hlavičkujúci Z. Cigán. Po zmene strán sa karta otočila a s ňou aj výsledok. Breznica o svojom víťazstve rozhodla päť minút pred koncom.
Gól: Dvorjak.
Zostava Čierne n/T: Rozkoš – Fedor, Cigán M., Cigán Z., Sirotiak, Poláček, Eštok, Madura Repja, Dvorjak, Krištan.

Bystré – Seč. Polianka 2:1 (0:0)

Domáci mali zápas pod kontrolou, ale svoju územnú prevahu nedokázali vo finálnej fáze premeniť do gólového efektu. Po úvodnom presnom zásahu Havrana ukázali hráči Bystrého charakter, keď dvoma presnými zásahmi otočili skóre vo svoj prospech.
Góly: 64. Novotný, 83. Ocilka – 60. Havran.
Zostava Bystré: Ihnat – Orosi, Novotný, Komár, Hudák, Pivovarník, Pavlovič, Hatala M., Durkaj, Hatala P., Ocilka Striedali: Kušnír, Kovaľ, Jankovič.
Zostava Seč. Polianka: Grošaft – Tkáč, Tavarez, Nemčík, Valovčin, Urban J., Havran, Vaško, Popaďak, Urban L., Kaňuch Striedali: Št. Gut, Ši. Gut.

Kamenica nad Cirochou – Vechec 2:2 (0:2)

Hostia boli lepším tímom, ale po zmene strán zaplatili krutú daň za chyby v defenzíve, pričom vyrovnávajúci gól inkasovali z poslednej akcie v stretnutí.
Góly: 50. Mihalič, 90.+ Bešan – 12. Mati, 32. Demčák.
Zostava Vechec: Šimko – Kováč, Slivka, Mati, Ihnát, Hajduch, Adam, Baran, Demčák, Palko Striedali: Gromina, Demčák.