vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Športová Veľká noc vo Vyšnom Žipove

V dňoch 4. a 7. apríla 2015 sa v športovej budove vo Vyšnom Žipove konal druhý ročník veľkonočného stolnotenisového turnaja. V sobotu sa turnaj začal zápasmi mužov v dvoch skupinách systémom každý s každým a pokračoval vyraďovacími kolami. Víťazom druhého ročníka sa stal Dávid Matta pred Ondrejom Vagaským a Michalom Katinom.

V utorok v deň prázdnin detí zo ZŠ sa v dopoludňajších hodinách konal turnaj aj pre žiakov a žiačky do 15 rokov. Víťazom v skupine chlapcov sa stal Michal Oráč pred Jakubom Fedorom a Matejom Miškom. V kategórii dievčat sa víťazkou stala Pavla Jakubčínová pred Emou Kachmanovou a Ninou Bašistovou.

V nedeľu sa na ihrisku odohralo 15. kolo okresnej futbalovej ligy, v ktorom futbalisti z Vyšného Žipova prehrali s hráčmi z Hencoviec 0:3. Za pekného počasia sa na hráčov prišli pozrieť domáci aj občania, ktorý do z rodnej obce zavítali počas sviatkov. Po dobrej jarnej príprave hráči nepodali optimálny výkon, asi sa u nich prejavila jarná únava. Bol to prvý jarný súťažný zápas a všetci sa tešíme na ich ďalšie zápasy.

V týchto dňoch prebieha celoslovenská súťaž Základných škôl v stolnom tenise v Košiciach, na ktorom nechýbajú družstvá dievčat a chlapcov z Vyšného Žipova. Držíme obom družstvám palce a o výsledku Vás budeme informovať o týždeň.

Mgr. Miroslav Ondič

 

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum