vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / B. Petro: Zápasy so Stropkovom mali vždy správny náboj

B. Petro: Zápasy so Stropkovom mali vždy správny  náboj

Po siedmich kolách majú účastníci III. ligy, skupina Východ za sebou prvú polovicu jarnej časti. Zverenci trénera Bartolomeja Petra vyhrali päť stretnutí a popri jednej remíze prehrali iba nešťastne v Lipanoch.

Vranovčania vstupovali do odvetnej časti s nádejou, že ak mužstvo potvrdí v ostrých majstrákoch progres zo zimnej prípravy, bude stúpať v tabuľke nahor. Bilancia 5 – 1 – 1 je dôkazom toho, že na ihrisku, i v kabíne funguje správna chémia. Atmosféra je z pohľadu hráčskej pohody vždy mimoriadne dôležitá a v MFK si ju momentálne užívajú.

„...,“ konštatoval tréner MFK Vranov Bartolomej Petro.

V posledných dvoch kolách sa Vranov predstavil v Lipanoch a na pôde Prešova B. Kým v prvom prípade sa pre našich hráčov stal osudným moment z 80. min., po ktorom domáci rozhodli z pokutového kopu, na štadióne Tatrana sme, až na pár výnimiek v úvode a závere, priebeh kontrolovali.

„...,“ pripomenul B. Petro.     

Dnes sa Vranov predstaví proti Stropkovu, ktorý v jarnej časti postupne zdolal Giraltovce 4:1, Sninu 2:1, za víťazstvo 2:0 si priviezol tri body z Plavnica a naposledy vyhral doma v derby so Svidníkom 1:0. Naopak, zverenci trénerskej dvojice Jozef Lehocký – Marián Veselý prehrali vo V. Opátskom 1:3, Sabinove 1:2 a pred vlastnými fanúšikmi podľahli Pušovciam 1:3. Prestíž stretnutiu dodáva fakt, že MŠK Tesla je klub s tradíciou, mužstvo navyše môže hrať pokojne bez imperatívu z tabuľkového postavenia, preto aj jeho priemer 3,3 gólu na zápas sľubuje zaujímavé futbalové predstavenie.

„...,“ zdôraznil B. Petro.

Odpovede trénera MFK Vranov Bartolomeja Petra si môžete prečítať v klubovom spravodaji, ktorí si môžete zakúpiť v pokladni pred zápasom s MŠK Tesla Stropkov.
 

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum