vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Na Vranovské fašiangy a karneval detí pozývajú TOM a ELO

Na Vranovské fašiangy a karneval detí pozývajú TOM a ELO

Námestie slobody vo Vranove nad Topľou ožije 20. januára pred AOC fašiangovou zábavou. Na „Vranovské fašiangy a karneval detí“ pozývajú folklórna skupina Kňahinka a najbláznivejšia dvojica detských zabávačov v tom najlepšom slova zmysle Tom a Elo.

Fašiangy predstavujú obdobie od Troch kráľov do Popolcovej stredy. Keďže sú neodmysliteľne spojené s tradíciou karnevalov, výnimkou nebude ani Vranov nad Topľou. Na „Vranovské fašiangy a karneval detí“ sú preto všetky decká pozvané v maskách, z ktorých najkrajšie sa domov určite bez ocenenia nevrátia.

O výbornú zábavu sa postará folklórna skupina Kňahinka a dvojica Tom a Elo, ktorí nemôžu chýbať na žiadnej skvelej akcii. Ich šou je plná humoru, krátkych hereckých výstupov a detských melódií.

O tom, že Tom a Elo majú na hity nos, svedčí aj ich debutový album „Ideme k Vám“. Len cover „Hej, do školy!“ presiahol na ich oficiálnom Youtube kanáli viac ako 1,6 mil. videní!

Nie teda pochýb o tom, že o dokonalú zábavu sa postarajú aj vo Vranove nad Topľou...

 

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum