vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Optická sieť prinesie pre Vranovčanov moderný rýchly internet a ďalšie benefity

 Optická sieť prinesie pre Vranovčanov moderný rýchly internet a ďalšie benefity

Na území mesta Vranov nad Topľou, vrátane všetkých mestských častí a rodinných domov sa pripravuje nové pokrytie optickou sieťou. Tento projekt plánuje realizovať spoločnosť HEXEMPO z Vranova nad Topľou. Všetky práce môžu začať až po ukončení územného konania. Celý proces bude prebiehať transparentne a nediskriminačne.

Už v uplynulom roku začala spoločnosť HEXEMPO rokovania s mestom Vranov nad Topľou o možnosti pokrytia mesta optikou. Prvé rokovania prebehli ešte v jari 2017. V súčasnosti prostredníctvom projekčných firiem prebieha príprava dokumentácie pre územné konanie. Projekt pokrytia optickou sieťou ponúka moderný, rýchly a stabilný internet, čo je výborná správa pre všetkých občanov, podnikateľov, tretí sektor, vrátane lokalít s rodinnými domami. V meste Vranov nad Topľou bude vybudovaná najmodernejšia optická sieť, ktorá je momentálne najrýchlejším a najstabilnejším spôsobom prenosu dát. Vďaka tomu obyvatelia získajú vysokorýchlostné pripojenie na internet, ale aj ďalšie služby, ako napríklad modernú digitálnu televíziu s kanálmi vo vysokom rozlíšení, archívom programov a ďalšími benefitmi.

V tejto súvislosti by spoločnosť HEXEMPO rada pozvala širokú verejnosť na prerokovanie projektu budovania optickej siete, ktorý prinesie digitálnu budúcnosť pre ďalšie generácie, na Mestskom zastupiteľstve vo Vranove nad Topľou vo štvrtok 22. februára 2018, ktoré sa bude konať v zasadačke MsÚ.

Hexempo, s r.o.: Marián Hreňo - konateľ spoločnosti a Ing. Jozef Uriga - Investičný manager

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum