vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Bronz Daniela Oráča na M SR vo štvorhre

 Bronz Daniela Oráča na M SR vo štvorhre

Cez víkend sa v Bratislave uskutočnili Majstrovstvá SR v stolnom tenise mužov a žien a hráčov do 21 rokov. V oboch kategóriách náš klub reprezentovali Daniel Oráč a Samuel Fečo.

V piatok sa obaja naši chlapci prebojovali medzi 8 najlepších hráčov mládeže do 21 rokov, keď obaja podľahli finalistom tejto kategórie, zhodne 1:3 na sety.

V kategórii mužov sa obaja naši hráči prebojovali do hlavnej súťaže. Daniel Oráč, ktorý v sobotu oslávil svoje 18-te narodeniny, postúpil do osemfinále, kde prehral s Tiborom Špánikom z Nitry 1:4, Samuel Fečo prehral s Jakubom Zelinkom z Košíc v 1. kole 2:4.

Daniel Oráč so svojim dlhoročným spoluhráčom vo štvorhre Štefanom Pekom z Trnavy, ktorý túto sezónu hosťuje v dorasteneckej Extralige v našom klube, sa prebojovali do semifinále, kde podľahli budúcim majstrom SR, Alexandrovi Valúchovi a Ingemarovi Péterovi tesne 2:3 na sety a získali bronzové medaily. Samuel Fečo s Martinom Truskom z Ružomberka prehrali s tými istými súpermi vo štvrťfinále 1:3.

V sobotu sa vo Vranove konal 4. turnaj Východoslovenského pohára mládeže najmladšieho žiactva za účasti 17 chlapcov a 15 dievčat. Medzi chlapcami Adrián Lešňanský obsadil 4. miesto, Boris Lešňanský 8.miesto, Matej Lešňanský 13.miesto.

Medzi dievčatami Sabína Boháčová obsadila 3.miesto, Anna Paľková 4.miesto.

V nedeľu sa v Slovenskej Vsi 4. turnaj Východoslovenského pohára mládeže staršieho žiactva za účasti 30 chlapcov a 9 dievčat. Kamil Paľko nenašiel v turnaji premožiteľa a zvíťazil.

Erik Hajduk

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum