vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Patrik Košuda v nominácii SR 19!

Patrik Košuda v nominácii SR 19!

Slovenská futbalová reprezentácia do 19 rokov sa stretne od 23. júla na zraze v Trenčianskych Tepliciach. Tréner Albert Rusnák nominoval devätnásť hráčov, medzi ktorými nechýba ani Vranovčan Patrik Košuda.

Talentovaný krídelník vstúpil na seniorskú scénu ako kométa. V jarnej časti uplynulej sezóny nastúpil za A-mužstvo MFK Vranov v 13 zápasoch, v ktorých dal 9 gólov a na ďalších 7 prihral. V pamäti fanúšikov určite ostane najmä jeho exkluzívny výstavný kúsok, ktorým rozhodol o domácom víťazstve nad Lipanmi 1:0, či exhibičný výkon proti Prešovu B, pretože pri víťazstve svojho tímu 4:3 dvakrát skóroval a pripísal si aj dve asistencie.

Jeho výkony v drese Vranova neušli pozornosti ani klubom z vyšších súťaží a pred začiatkom nového súťažného ročníka zamieril Patrik Košuda do FK Pohronie. V novom pôsobisku sa už tiež stihol gólovo uviesť, keď proti Dunajskej Lužnej uzatváral skóre na 3:0. Dodáme, že FK Pohronie odštartuje druholigovú sezónu v sobotu na pôde FK Inter Bratislava.

NOMINÁCIA

BRANKÁRI
Ivan Krajčírik (MFK Ružomberok), Richard Ludha (FK Železiarne Podbrezová)

OBRANCOVIA
Marián Pišoja (AS Trenčín), Alex Holub (MFK Ružomberok), Lukáš Kučera (FK Senica), Matúš Vojtko (MFK Zemplín Michalovce), Jakub Párkáň (AS Trenčín)

STREDOPOLIARI
Miroslav Gono (AS Trenčín), Jakub Kadák (AS Trenčín), Samuel Suľa (MŠK Žilina), Timotej Múdry (1. FC Tatran Prešov), Denis Potoma (Slovan Bratislava), Ján Krkoška (MŠK Žilina)

ÚTOČNÍCI
Tibor Slebodník (1. FC Tatran Prešov), Dávid Strelec (Slovan Bratislava), Roland Gerebenits (MŠK Žilina), Patrik Košuda (MFK Vranov n/Topľou), Rastislav Švec (1. FC Tatran Prešov), Jakub Švec (FC Vion Zl. Moravce-Vráble).

 

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum