vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / V predajni HasPO ponúkajú exkluzívne pracovne odevy CERVA

V predajni HasPO ponúkajú exkluzívne pracovne odevy CERVA

Evolúcia neobchádza ani segment ako sú pracovné odevy. Presvedčiť sa o tom môžu zákazníci v novootvorenej predajni HasPO, vo Vranove nad Topľou na Čemernianskej 203. V rámci komplexnej zostavy sortimentu je exkluzívnou ponuka značky CERVA. Jej oblečenie a ochranné pomôcky využívajú spokojní zákazníci v 58 krajinách na troch kontinentoch.

Spoločnosť HasPO bola založená v roku 1997. Rodinná firma, v ktorej je, bola a vždy bude na prvom mieste dobre odvedená práca a spokojný zákazník, má za sebou úspešnú viac ako 20-ročnú históriu. Na trhu sa etablovala ako poskytovateľ komplexných služieb v oblasti požiarnej ochrany, BOZP a pracovnej zdravotnej služby. Rovnako je predajcom kompletného sortimentu z oblasti požiarnej techniky. Aktuálne svoje portfólio rozšírila o novú službu - predaj ochranných odevov a pracovných pomôcok v novootvorenej modernej predajni v Čemernom s bonusom v podobe dobrého prístupu, vlastným parkovaním a ochotným a odborne zdatným personálom.

Filozofiou českej spoločnosti CERVA je vízia neustálych inovácií, vďaka čomu sa stala rešpektovanou svetovou značkou. Zároveň sa žiada zdôrazniť, že základným poslaním firmy je chrániť ľudí pred možnými rizikami, preto tím vývojárov kladie dôraz na odev, ktorý prinesie najmä vyššiu viditeľnosť v zložitých a nebezpečných pracovných podmienkach. „Pracovné odevy CERVA spĺňajú všetky HI-VIS bezpečnostné normy. Pre tento účel využívajú rôzne farby - fluorescenčnú žltú, oranžovú alebo neobvyklú červenú. Toto všetko dopĺňajú originálnymi strihmi a efektívnym umiestnením reflexných doplnkov, pruhov a lemovaní, aby bolo osobu vidieť na niekoľko sto metrov. Rovnako dôležitými detailmi pre komfort pri práci sú napr. u nohavíc špeciálne spracovaný elastický pás, nákolenníky alebo zosilnenie kolien, čo nie je vždy štandardom,“ vysvetľovala Júlia Kačmárová z firmy HasPO.

Pýchou spoločnosti CERVA je unikátna kolekcia Knoxfield, ktorá ponúka 294 rôznych kombinácií odevov. Jej všetky časti sú na trhu v troch variantoch - klasické pracovné oblečenie, oblečenie s reflexnými pruhmi a HI-VIS oblečenie spĺňajúce najprísnejšie normy. Funkčné a moderné oblečenie navyše skvele padne, pričom okrem pragmatických detailov zaujme aj originálny dizajn. „Pýtame sa pracovníkov z celého sveta a premýšľame, ako im ich prácu uľahčiť. A potom to zrazu príde... Geniálny nápad! V každom prípade s ním bežíme hneď za vami. Aby sme mali istotu, že sa vám tiež pozdáva. Skúšame tvary, hráme sa s farbami, tvoríme vizualizácie. A všetko stále dookola testujeme. Pokiaľ nie sú nohavice alebo bunda vizuálne bezchybné, nepustíme ich ďalej,“ vysvetľuje CERVA na svojej webovej stránke.

Ďalšou výhodou značky CERVA je, že vás obujú a oblečú od hlavy po päty. Topánky, nohavice, bundy, tričká, mikiny, svetre, rukavice, helmy, okuliare, respirátory a ďalšie doplnky... Odborníci zo spoločnosti pritom posudzujú potenciálne riziká, aj požiadavky pracovníkov priamo v teréne. Topánky pre zváračov majú napr. podrážku odolnú proti teplotám do 300 °C, špeciálnym overalom pre chemikov zase nevadia chemikálie ani rádioaktívne častice. „Z našich skúseností môžem povedať, že odevy od spoločnosti CERVA sú hitom predovšetkým medzi mladými, ktorí chcú kráčať s dobou aj v práci a potrpia si na kvalitu spojenú s moderným dizajnom. Keďže sortiment je naozaj široký a exkluzívny, sme si istí, že u nás si k spokojnosti vyberie naozaj každý,“ dodala s úsmevom J. Kačmárová.

Dodáme, že v predajni HasPO na Čemernianskej 203 je v ponuke nielen exkluzívny sortiment spoločnosti CERVA, ale ako jediní vo Vranove nad Topľou predávajú vysokokvalitnú pracovnú obuv značky Baťa. K dispozícii je taktiež široká ponuka pre dobrovoľné hasičské zbory - zásahové oblečenie, pracovne oblečenie, prilby, topánky, rukavice, hadice, atď. 
 

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum