Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

Daniel Oráč bronzový

Šport / Stolný tenis / Daniel Oráč bronzový

Aké sú môžnosti reklamy?

Cez víkend sa vo Valalikoch konali Majstrovstvá SR v stolnom tenise staršieho žiactva, na ktorých si už tradične vybojovali 32 najlepších chlapcov a 24 najlepších dievčat z rebríčka SR. Náš klub a mesto reprezentovali dvaja chlapci Daniel Oráč a Samuel Fečo. Samko zbieral skúsenosti vo vyššej kategórii a po vyrovnaných zápasoch mu o 2 sety ušiel postup zo skupiny a obsadil konečné 17.-24.miesto. Daniel ako nasadená dvojka turnaja sa prebojoval až do semifinále, kde prehral vo vyrovnanom zápase so Štefanom Pekom z Trnavy 2:4 na sety a získal bronzovú medailu. Týmto umiestnením s najväčšou pravdepodobnosťou potvrdil svoju nomináciu na Majstrovstvá Európy juniorov a kadetov, ktoré sa uskutočnia 11.-20. júla tohto roku v talianskom meste Riva del Garda. Daniel gratulujeme!!!

Vo štvorhre a mixe so svojimi spoluhráčmi Štefanom Pekom resp. Natáliou Grigelovou z Nitry obsadili zhodne 5.-8. miesto a tesne im ušla medaila.
 
Kvalifikácia o postup do 4. ligy
 
Kvalifikácie o postup do 4. ligy skupiny Vihorlatskej v stolnom tenise mužov, sa zúčastnil za vranovský okres, víťaz Okresnej ligy, klub STO Kladzany. Súperom im bol, v dvojzápasovej kvalifikácii, druhé družstvo v oblastnej súťaži okresov Humenné, Snina a Medzilaborce, klub TJ Hrabovec nad Laborcom. Družstvo z Hrabovca si však “nestihlo” vybaviť na SSTZ registračné preukazy a preto aj napriek víťazstvu 14:4, im ŠTK VsSTZ výsledok prvého zápasu, skontumovala v prospech Kladzian 0:18. Hostia na odvetu pricestovali opäť bez platných registračných preukazov a preto im hlavný rozhodca neumožnil v stretnutí nastúpiť a zápas skontumoval v prospech domácich 18:0. Družstvo STO Kladzany si po 35 rokoch vybojovalo právo účasti v najnižšej krajskej súťaži, 4. lige.
 
Erik Hajduk

Daniel Oráč bronzový

Šport / Stolný tenis / Daniel Oráč bronzový

Aké sú môžnosti reklamy?

Cez víkend sa vo Valalikoch konali Majstrovstvá SR v stolnom tenise staršieho žiactva, na ktorých si už tradične vybojovali 32 najlepších chlapcov a 24 najlepších dievčat z rebríčka SR. Náš klub a mesto reprezentovali dvaja chlapci Daniel Oráč a Samuel Fečo. Samko zbieral skúsenosti vo vyššej kategórii a po vyrovnaných zápasoch mu o 2 sety ušiel postup zo skupiny a obsadil konečné 17.-24.miesto. Daniel ako nasadená dvojka turnaja sa prebojoval až do semifinále, kde prehral vo vyrovnanom zápase so Štefanom Pekom z Trnavy 2:4 na sety a získal bronzovú medailu. Týmto umiestnením s najväčšou pravdepodobnosťou potvrdil svoju nomináciu na Majstrovstvá Európy juniorov a kadetov, ktoré sa uskutočnia 11.-20. júla tohto roku v talianskom meste Riva del Garda. Daniel gratulujeme!!!

Vo štvorhre a mixe so svojimi spoluhráčmi Štefanom Pekom resp. Natáliou Grigelovou z Nitry obsadili zhodne 5.-8. miesto a tesne im ušla medaila.
 
Kvalifikácia o postup do 4. ligy
 
Kvalifikácie o postup do 4. ligy skupiny Vihorlatskej v stolnom tenise mužov, sa zúčastnil za vranovský okres, víťaz Okresnej ligy, klub STO Kladzany. Súperom im bol, v dvojzápasovej kvalifikácii, druhé družstvo v oblastnej súťaži okresov Humenné, Snina a Medzilaborce, klub TJ Hrabovec nad Laborcom. Družstvo z Hrabovca si však “nestihlo” vybaviť na SSTZ registračné preukazy a preto aj napriek víťazstvu 14:4, im ŠTK VsSTZ výsledok prvého zápasu, skontumovala v prospech Kladzian 0:18. Hostia na odvetu pricestovali opäť bez platných registračných preukazov a preto im hlavný rozhodca neumožnil v stretnutí nastúpiť a zápas skontumoval v prospech domácich 18:0. Družstvo STO Kladzany si po 35 rokoch vybojovalo právo účasti v najnižšej krajskej súťaži, 4. lige.
 
Erik Hajduk
×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok