Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

Vranovský rodák F. Ivančo získal zlato a dve striebra

Šport / Ďalšie športy / Vranovský rodák F. Ivančo získal zlato a dve striebra

Aké sú môžnosti reklamy?

V Čadci sa v dňoch 10. - 11. mája uskutočnili Majstrovstvá Slovenska jednotlivcov v stolnom tenise -kategória najmladšie žiactvo. V sobotu aj v nedeľu bojovalo o titul Majstra SR v dvojhre, štvorhre a zmiešanej štvorhre 32 najlepších chlapcov a 24 najlepších dievčat Slovenska. Vynikajúce umiestnenie získal vranovský rodák Félix Ivančo, ktorý v dvojhrách a v zmiešanej štvorhre získal striebro a vo štvorhre chlapcov spolu s Adamom Klajberom z Poproča získali zlato. Félix v súčasnosti pôsobí v klube MSK Malacky pod vedením skúsených trénerov a skvelých hráčov Jaromíra Truksu a Vladimíra Mihočka. V tomto roku sa Félixovi podarilo získať nomináciu v reprezentačnom výbere a pomaly začína žať úspechy aj na medzinárodnom poli. Z nášho klubu MSK Vranov nad Topľou sme mali jedného zástupcu Mateja Tkáča, ktorý sa v dvojhrách umiestnil na 17. mieste a v štvorhre a v zmiešanej štvorhre zhodne na 9. mieste. Félixovi aj Matejovi prajeme ešte veľa športových úspechov.

Vranovský rodák F. Ivančo získal zlato a dve striebra

Šport / Ďalšie športy / Vranovský rodák F. Ivančo získal zlato a dve striebra

Aké sú môžnosti reklamy?

V Čadci sa v dňoch 10. - 11. mája uskutočnili Majstrovstvá Slovenska jednotlivcov v stolnom tenise -kategória najmladšie žiactvo. V sobotu aj v nedeľu bojovalo o titul Majstra SR v dvojhre, štvorhre a zmiešanej štvorhre 32 najlepších chlapcov a 24 najlepších dievčat Slovenska. Vynikajúce umiestnenie získal vranovský rodák Félix Ivančo, ktorý v dvojhrách a v zmiešanej štvorhre získal striebro a vo štvorhre chlapcov spolu s Adamom Klajberom z Poproča získali zlato. Félix v súčasnosti pôsobí v klube MSK Malacky pod vedením skúsených trénerov a skvelých hráčov Jaromíra Truksu a Vladimíra Mihočka. V tomto roku sa Félixovi podarilo získať nomináciu v reprezentačnom výbere a pomaly začína žať úspechy aj na medzinárodnom poli. Z nášho klubu MSK Vranov nad Topľou sme mali jedného zástupcu Mateja Tkáča, ktorý sa v dvojhrách umiestnil na 17. mieste a v štvorhre a v zmiešanej štvorhre zhodne na 9. mieste. Félixovi aj Matejovi prajeme ešte veľa športových úspechov.

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok